Bryan

vstahuje se na mne amnestye kdyz mam podminku za ublizeni na zdravi na 18 mnesicu ?

Dobry den mam podminku na 18 mnesicu za umyslny trestny cin soucinost paragraf 23 ublyzeni na zdravi soudni rozhodnuti je platne od 24.3. 2012 a konci 24.9. 2013 stahuje se na mne ta Amnestye a nebo ne ? diky za odpovjed

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tady mnohokrát řešilo, použijte vyhledávání, nemá cenu to stále opakovat.

Další odpovědi
badisko

hele ty tam nejspise patris …troubo …uz jen podle tveho avatara …pokud si chces hrat na vojacky tak ne tady a supem do Afghanistanu… se divim ze se este ozivas …a pokud by jsi byl jako ze nejsi profi vojak tak bych ti priklepl jeste leceni v Bohnicich ..http://www.plboh­nice.cz/ tady mas odkaz …

Beer4Real

šrubuj rychle do vězení, pokud někomu schválně ublížíš tak nehledej cestu jak z toho ven ale pěkně si to odpykej i když bohužel jen přes podmínku!