Gestas

Všimli jste si, že v posledních 10 letech z ulic skoro úplně zmizela auta z 80. let?

Přitom ještě tak kolem roku 2008 bylo těch různých stodvacítek, žigulíků, ale i Fordů Sierra, Citroenů BX a dalších na ulicích plno.

Nejlepší odpověď
Kepler

Tak ono není čemu se divit, potkat auto staré přes 30 let je opravdu vzácnost, zvláště auto vyrobené v době, kdy ještě nebyla tak dobrá protikorozní ochrana karosérie jako dnes. Ale stodvacítka občas ještě k vidění je.

Další odpovědi
cukrar

Ano, všiml jsem si. je to dobře, že lidé již mají na lepší auta.