Kajoch

Všimli jste si,že už delší dobu neplatí rčení…jsem chudý a hladový jako herec?

Nejlepší odpověď
Ušel ventil

Tak ti nejlepší serialoví herci a hérečky mají těch 150 –200 000 měsíčně jenom za ty seriály plus těch 30 000 z divadla ,
ale ti neznámí herci a hérečky na oblasti cca 20 000 kč ,
a to všechny ansábly dostávají na provoz divadla státní dotace ,nevím proč ?
když na to nevydělají tak at zaniknou jako každá soukromá firma ,

jsou to firmy jako každá druhá ale normální živnostník žádně státní dotace nedostane

Další odpovědi
Kepler

Jo, všiml. To bylo rčení za první republiky. Dnes už to můžou říct jen ochotníci na vesnicích, a to jen ti co nemají lesy, pozemky, nemovitosti, farmy, zaměstnání v Praze…mám pokračovat?

mosoj

Závist ????

marci1

Seriáloví a filmoví herci zřejmě hladem netrpí. Jsou šťastní, že mají na hypotéky. Avšak herci v divadlech si opravdu vyskakovat nemohou. 🙂