arygnoc

Všimli jste si, že tři astronauti na Atlantise

se narodili v říjnu, pouze jeden v září.
celkem mne tato „náhoda“ překvapila.

zdroj: http://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-udalosti-zahranici/155858/kdo-leti-v-raketoplanu-atlantis-sts-135.html

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že je to náhoda a vůbec nic to neznamená

Další odpovědi
anonym

Ja jsem si hlavne vsimla , ze to jsou 3 nadherni chlapici. 🙂 S nima bych se take " nechala " zavrit. ! Oni se mnou ale asi ne ! ☹ -iv-

Dan4815

Náhoda, za tím bych nic nehledal 😉

anonym

Asi je to náhodda, ale náhoda není, je následující text (ponechávám vo slovenčině, protože se mi to líbí):
Ak zameníme v slove LÁSKA štyri písmená a jedno písmeno uberieme, dostaneme slovo PIVO, čo je skutočne na zamyslenie. Ak ale v slove LÁSKA zameníme všetky písmená a jedno doplníme, vznikne slovo FERNET a to už nie je náhoda…! Lenže ak zmeníme všetky písmená v slove FERNET okrem R a pridáme ČKA, dostaneme BOROVIČKA a to je podľa mňa znamenie!