Rokio

Všimli jste si, že si dust8 změnil profilový obrázek? Jak se vám líbí?

Myslíte si, že je horší, nebo lepší?

Nejlepší odpověď
Arne1

Netuším. Nezkoumám avatary

Další odpovědi
Gus_Fring

Ano, všiml. A je mi to vpodstatě jedno. Mimochodem, nedělej si nic ze lží ostatních. Náš vynálezce asi dneska nemá den. I na moji otázku odpověděl hloupě. A to obvykle, vyjma svých dnů, odpovídá chytře a přátelsky…

elkon

Nezajímá mě to, ani obrázky, ani jejich autoři, zajímají mě pouze smysluplné dotazy, pokud znám odpověď.

Edison

Na hloupou otázku právě kvalitní odpověď vypadá hloupě. S tím nic nenaděláš.

Mc Merkurion

… no, voni všechny odpovědi, co nejsou podle jeho gusta kritizuje a i nahlašuje, to víš, pán urážlivej …

Rokio

Edison: Nebuď prosím nerudný. Dobře si pamatuji, že jsem před několika dny, položil tu samou otázku, ale o svém profilovém obrázku. Podle posledního IQ testu, který jsem absolvoval od klinického psychologa, mám IQ 97 bodů. Pan psycholog Č. tvrdí, že mám mírně nadprůměrnou pozornost a paměť.

Edison

Kdybys nic nenapsal, udělal bys líp.

Gus…: Měl by ses nad sebou zamyslet. Moje odpovědi jsou zcela relevantní. Na tvou otázku i na tuhle.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsimli-jste-si-na-me-neceho-noveho-co-se-na-me-zmenilo