stana73

Všimli jste si,že obyčejné ovocné čaje,ať už borůvkový,bru­sinkový,jahodo­vý,atdjsou z jablek a tou chutí jen navoněné?

Třeba Borůvkový s jahodami,nebo Pomerančový s brusinkami,všude je jablečná dužnina a podíl uváděného ovoce třeba jen 1% ? Jaký máte doma čaj?

Odpovědi
kropitko

Záleží na tom od jaké firmy čaj máte, samozřejmě, že ten v cenové relaci cca 10 kč je nic moc a je jen navoněný, ale jsou kvalitní čaje, které skutečně obsahují zmíněné ovoce, přísady,,,ty jsou samozřejmě dražší,,,,

Neonka

Podobně jako např. sirupy, kde je příchuť ovoce dodávána chemicky.

anonym

Jen černý a zelený čajík,jiné mi nechutnají.

panenka

Mám jich spoustu- Borůvka a jahoda,čaj se skořicí a jablkem,jahoda s vanilkou,a pak ovocný , černý,heřmánek,me­duňka,zelený čaj.

quentos

všiml jsem si, že podobné je to i s perníkem. Ať již jakákoli náplň, z 20% obsahuje jablečnou dužinu a jen z 5% jakousi „esenci“ daného ovoce jako příchuť