štamgast

Všimli jste si, že i -iv-II. má deaktivovaný profil?

Asi ji to „druhé kolo“, jak mi v mé otázce na deaktivaci jejího původního profilu někdo odpověděl, nebavilo.

Nejlepší odpověď
Drap

Ptal jsem se tady na to . Místní mazal to devětkrát smazal. Až po deváté admin odpovděl na dotzaz, ale tak že vlastně neodpověděl. „Profil je smazán a nemá cenu se v tom rýpat“. Takže se opět podařilo jednoho uživatele vyštvat a život jde dál, přesně popdle kodexu a falešných profilů.

Další odpovědi
quentos

… anebo jí ho admin zrušil jako nelegální…

jirkajirka

Kde chodíš na drby??

pl4toon

Tenhle web už mě začíná trochu štvát. Co je to tu za lidi a za admina sakra?

gagaga

stamgast, take jsme se vsimla .. :)
jsem takove jeji druhe : ja :)
uz je deaktivovana i -iv- III :)
a uz ma od Adminku zakazane prihlasovat se jako : -iv – IV … atd .. :(
drape, nikdo -iv- nevystval .., sama sla uz " pres caru " a byla si toho vedoma .. libi se mi ( pardon ) ji .. tady porad :)
zvlaste ted, kdyz uz " nekdo " zacal urcovat kdo ma a smi na co odpovidat .. :)
a ten " nekdo " vam se muze hodit jeste dalsi falesne profily od -iv- .. a kdyz mu jeste zbyde misto, tak by sem mohl dopsat i ty jeho … :)
druhe -iv- prvni -iv- :)

briketka10

ko ko ko dák