Rokio

Všimli jste si, že dnes v Česku bylo nějak teplo?

Je pozdě večer a u nás na Moravě je 12 stupňů Celsia. To je jako zima v subtropech.

Pokud to vydrží, tak zítra na Silvetra by mohl být ideální den na procházky do přírody.

Nejlepší odpověď
Malvína

Ano, dnes je skutečně hodně teplý den na prosinec!

Další odpovědi
Kepler

Na Východní Moravě je teď 7 a má se ochlazovat.

aliendrone

No to víš, oteplování (globální), zateplování a všelijaké to „teplení se“ je teď v kurzu. I příroda už asi podlehla LGBT/ekogreen nátlaku. :(

df

Ne

JežíšKristus

Však o globálním oteplování víme již roky. Ledovcům zbývá 10 let… https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/audio-podcast-ptam-se-ja-vyrazi-zkoumat-mizici-ledovce-v-africe-mame-uz-jen-deset-let-rika-sabacka-183609

Pepa25

Všude ještě ne. Teplá fronta přichází od západu, SV cíp Česka ještě začil zimní den. Ovšem zítra už i tam dorazí výrazné oteplení.