Rico

Všimli jste si toho?

Všimli jste si nvé změny na facebooku? Co na to říkáte?
Doplňuji:
Když s někým chatujete tak se vám tam neukáže čas kdy byla zpráva odeslána a navíc se vám tak ukazuje vaše profilová fotka.

Nejlepší odpověď
BEAES

Já ho mám pořád stejný............

Další odpovědi
1popelka1

Rico, čas tam pořád je, ale skrytý, musíte najet (přejet) myší na pravou část chatovacího okénka a čas se vám objeví.

Gollumek.88

fejkbuk mi přijde jen jako neuvěřitelný žrout času, zabiják vztahů, pro mnohé i ničitel života.
K čemu taková změna je? Stejně na ty nástěnky lidi akorát píšou jak „papnikaj úpa supa rajskou, mňamka“…

viz: http://www.you­tube.com/watch?v=22gU­YhzG3iI

a proto fb nevedu, ovlivní tato úžasná funkce tvoje působení na fb? nebo snad tvůj život…?