Jahoda

Všimli jste si této novinky zde na Odpovědích

Všimli jste si toho? Že když si kliknete na něčí nebo svůj profil, máte tam i „záložku“ s názvem Diskuze. Je to tam kde se zobrazují uživatelovi otázky a odpovědi. Docela mne to překvapilo. Další novinkou je to, že když vkládáte novou otázku, je to trošku jiné. Zaznamenali jste tyto drobné úpravy? 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Jahodo, děkuji za upozornění. Změny jsem si nevšimla. To je asi to vylepšení administrátorů, o němž se zmiňovali, když jsem se dotazovala, zda uvažují o zviditelnění diskuze. Zřejmě si uvědomili, že původní nastavení diskuze ztrácí smysl.

Další odpovědi
vagra

Děkuji za upozornění.Asi bych si toho nevšiml.
Pokládám to za velice užitečné změny!

panenka

Ano zaznamenala jsem to když jsem zde před chvílí pokládala svou otázku.

Miroslavst

Při pokládání otázky jsem si všiml změny, ale diskuze jsem si všiml až po tvém oznámení.

Greneia

Jo, ale až poté, co jsem si přečetla Tvou otázku 😁. Takže děkuji 🙂

Lucimia

Také jsem si toho všimla až po přečtení tvé otázky…