terry

Všimli jste si té skokové animace na Google? Skočli jste nějakou překážku? Protože já všechny pokácela 🙂.

Nejlepší odpověď
anonym

No po třech pokusech se mi nakonec podařilo za 14s zbořit jen jednu. :)

Další odpovědi
anonym

podařilo se 4 přeskočit, chce to těsně přední se odrazit. čas 48,2
Doplňuji:
používat kurzorové klávesy, rychlým klikáním na kláv. ◄ ► se zrychlí běh

SINGO

Přeskočil všechny za 18.2s, jak psal česílko rychle mačkat šipky a dlouze mezerník.