Rokio

Všimli jste si také jako já, že cena Bitcoinu šla dnes relativně dost dolů?

Ještě cena se hodnota této kryptoměny pohybovala nad 140.000 Kč a teď je její hodnota jenom 130.000 Kč.

Také jste zaznamenali tento zajímavý jev?

Odpovědi
Drap

Cena začala klesat již včera.

Anikitos

Bitcoin jsem teď moc nesledoval, a vlastně se nijak zvlášť kryptoměnami (zatím) nezabývám. Ale zdá se mi, že cena Bitcoinu různě kolísala už předtím, od jeho vzniku vysoce stoupala, ale i potom různě kolísala a často klesala (někdy nedávno).

Spousta lidí věří, že kryptoměny nemají budoucnost, já na to sice ještě nemám ucelený názor, ale asi v nich bude jistá naděje; myslím že mají budoucnost –

aliendrone

A čemu se divíš? To se dalo čekat, zítra hard fork a nikdo neví, který token to naknec vyhraje. :)