kablik

Všimli jste si také?

Pokud v televizi ukazují záznamy z televizních kamer at už loupež v bance nebo krádež u benzinového čerpadla, či nějakou událost z pouliční kamery tak je to tak ubohé rozlišení že vlastně by člověk těžko poznal sám sebe, natož cizího člověka. A tak se ptám je to záměrné nebo taková banka nemá na kvalitní kamerové zařízení?
Doplňuji:
jenže máli být pachatel poznán pak ten ksicht co ukazuje kamera by měl být dokonalej, to je můj názor…

Nejlepší odpověď
arygnoc

to není kamerovým zařízením, nýbrž skenovacím programem.
ukládá hafo dat, proto je obraz okřesán do ubohé kvality.

Další odpovědi
lexx

je to záměr, upraveno pro veřejnost. originál záznam bude dobrý

Děda Louda

Kamery mají sloužit jako první signál naznačující, že patrně nastává mimořádná situace a dává tak podnět ostraze k případnému zásahu či zákroku. Záznam kamery slouží jen jako jakési prodloužené oko. Z toho důvodu nemůže tedy sloužit ani jako důkazní materiál. Navíc je zápis vzorkován a není tudíž plynulý.

DDarent

když takových 15 kamer zaznamenává celej den ( vpodstatě třeba 5 let v kuse, tak by muselli kupovat každej mněsíc nový 15TB uložiště!!!