Avatar uživatele
anonym

Všimli jste si rozdílu?

Stručně – Seznam,Zprávy,ru­brika „Vaše názory“.
Já už tam nelezu,protože mi to tam většinou připadá,jako setkání namíchnutejch,nes­nášenlivejch,po­drážděnejch poloidiotů. Jsou útoční,názory z 1.pol. min. stol.Někteří.Ale zde to až tak není.Proč?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, anonym před 4963 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Protože všichni co jsme tady,jsme mírumilovní chytří lidé,kteří sice řeknou svůj názor,ale pokud s nimi někdo nesouhlasí a oni po sléze zjistí,že jejich odpověď nebyla až tak kvalitní,tak se většinou omluví…teda skoro většinou. Jinak je to tím,že tyto stránky fungují trochu jinak a mají jasně určená pravidla
Doplňuji:
Ještě bych chtěla dodat,že každý by měl odpovídat co nejlépe,sama někdy udělám chybu a pak mě to mrzí,ale snažím se vše napravit,třeba i omluvou. Každý z nás by si měl uvědomit,že některé otázky jsou pro tazatele důležité,nemohl jinde sehnat odpověď,tak se obrátil se svou žádostí na odpovedi.cz. Očekává naši pomoc,některé neuplné,nebo dokonce mylné odpovědi mu mohou způsobit nepříjemnosti.Další stránkou toho je,že tím klesá věrohodnost této stránky.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Diskuzi ke zprávám jsem sledovala, pokud se nevyžadovalo přihlášení. Nad některými názory jsem ale žasla.
Kropítko má pravdu v tom smyslu, že na Odpovědích se většinou někdo ptá, my se vyjádříme. Pokud je někdy odpověď nepřesná či se vloudí chybička, pokládám za správné podat vysvětlení, případně se omluvit. Vždyť přece chyba je příležitostí něčemu se naučit.
Sice se objevují někteří jedinci, kteří dost často vkládají otázky diskuzního charakteru, ale není jich tolik. Než se změnil systém bodování, narůstaly body.
Vpodstatě jsem si vytvořila názor na určité jedince a fandím jim. Někdo klade zajímavé otázky, jiný je znalcem v určitém oboru, další reaguje vtipně, ale správně atd.
Ale i zde se objevují lidé, kteří věří rádi tomu, co si přejí, aby bylo pravda. Někomu to dávají najevo. To se mně nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Na těchto stránkách je pěkné už to že jsou zde lidé na sebe slušní a snaží se ostatním pomoci.Na diskusních stránkách jiných servrů je to horší,hlavně co se týká politiky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Lidé mají potřebu sdělit svůj názor a někdy velmi nedůstojně.Naštěstí si vybrali jinou diskusní komunitu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek