Kepler

Všimli jste si pozitivní změny na ulozto.cz?

Už není třeba při pomalém stahování opisovat problematické autorizační kódy. Stačí kliknout na vyhledaný soubor a už to jede. U audio souborů 5× za sebou, pak už kód, nevím jak u videa. Škoda, že už dřív zrušili roletku, kde sis mohl rovnou vybrat adresář uložení. Teď mi to jde do stažených souborů a pak musím kopírovat. Nebo to máte jinak?

Odpovědi
jáára

Tohle nepoužívám. Raději torrenty.

elkon

Žádné zbytečnosti nepíšu, používám mnoho let stahovací program a ukládám kam potřebuji. Ale pro pohodlí používám pro uložení stále stejnou složku. Nemusím to pak hledat. Dál už s tím nakládám podle potřeby.

Mc Merkurion

… „Opsání captcha kódu slouží jako bezpečnostní prvek k ověření uživatele. U nově nahraných souborů a malých souborů do 50 MB není nutné tento kód opisovat. Fajnšmekři, kteří si rádi užívají luštění hlavolamů stále captchu na některých souborech najdou.“ https://www.u­lozto.cz/faq
… jinak používám stahovač, a tím pádem mám videa uložený vždy ve stejné složce …
… není třeba kopírovat ze stažených souborů, stačí je přeci jenom jednoduše přesunout …

Kepler

Mc Merkurion: ptal jsem se na to, jestli jsi zaregistroval rozdíl. Dřív jsem musel opisovat kód při každé písničce, třeba o 5 MB. Teď už ne. Klepnu na odkaz a mám to. Překopírování ze stažených do adresáře je to už to nejmenší.

Mc Merkurion

… „… a malých souborů do 50 MB není nutné tento kód …“ >>> to je odpověď, nejni žádný rozdíl, takto malé soubory jsem nestahoval ani nepamatuju, u mne má malý soubor min 1G … ale nedávno, měli 15 let výročí, tak se neopisovalo ani u velkých, a od tý doby (to právě nastala ta změna), jsem nic nestahoval, tak nevim …

Kepler

elkon: neodpovídáš na otázku, takže sorry. Jako obvykle.