misskas

vsimli jste si poslednich klipu od madonny ze jsou divne?

Doplňuji:
http://jakubso­bek.blog.idnes­.cz/c/279466/I­lluminatske-umeni-3-Ver-RITUALY-cast-2-KMOTRENKA-ANTIKRISTA.html

Nejlepší odpověď
WeeBear

Neshledávám v nich nic divného. Je logické, že od dob, kdy začínala uběhlo pěkných „pár“ let a tudíž ani klipy nemůžou být stále stejné, jde s dobou.

Další odpovědi
Damiana

Všimla, ale divné to není, jen koukám, že jí marketing stále dokonale funguje…:-)

BANAN93

No trošku se předháněj s Lady Gaga která je větší carevna (která přijede na turné s 60 kamionama a která s 80ti, které nenápadně vyzkočí prso atd.)

muhamed

No illuminati to je novinka