setapouch

Vsimli jste si, jake maji dnesni divky zajmy?

Za „mych mladych let“ to byli kluci, moda, diskoteky, dnes je to chemie, pravo, matematika :D
Doplňuji:
Soudím podle zdejších otázek (které prý nejsou do školy) :)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Z tvých nabídnutých možností bych řekl, že je to ok.
Chemie – sex a pak nastupuje právo a matematika. Jak z něj vytřískat co nejvíc peněz :DDD

Další odpovědi
arygnoc

selfie, status na fb, zlatokopectvo … vzdelávanie by som videl, podľa tunajších prejavov, niekde až hodne vzadu. (neplatí bezvýhradne, nejaká škaredá možno sa aj učí).

;-Q

zjentek

dneska se celkem hodně roztrhl pytel s pornoprůmyslem ..přemejšlím, zda dnešní zájmy dívek, který tady popisuješ, to nějak ovlivňujou ;q

suaeda

Nevím přesně jaké mají dnešní děvčata zájmy, ale všiml jsem si jedné zvláštnosti.
V minulosti za mého mládí jsme chodili ve městech většinou jen kluci. Dnes je to naopak. V podvečer člověk potkává skupiny holek a kluci nikde. Vysvětluji si to tím, že kluci mají doma na svém výkonném stroji rozjetou hru a nemají čas jít ven. I v hospodách oproti minulosti jsou již vyrovnanější stavy co se týče zastoupení pohlaví. O kavárnách ani nemluvě. Zde mají ženy podle mého odhadu dokonce 80% převahu.

Roxana

Proč si myslíš, že dnešní dívky nemají zájmy jako móda kluci a diskotéky? Byl ses v pátek podívat na nějakou diskotéku v Praze? Respektive byl jsi někdy v Praze? 😁

anonym

Znám spoustu mladých dívek,které mají podobné zájmy jako já,i se tomu i někdy až divím,kolik mladých dívek má takové znalosti,jak v historii,názorech na techno,ož je děs,tak i jejich názor na celkový pohled na život.
Jsou to ale určitě jen vyjímky.