autacek

Všimli jste si, jak je i dnes, stejně jako dříve, hned jasno, proč se kdo zapálí a že to nesouvisí s marasmem doby?

Nejlepší odpověď
dubraro

Všiml jsem si.
A dost by mne zajímalo, co říkal a co měl na těch cedulích ten, co se zapálil v pátek 18.

Další odpovědi
elkon

Dřív nebo dnes, zapálí se jen magor. Sebepoškozování není žádné hrdinství, takový člověk patří na psychiatrii.

aliendrone

Pochop, Vašíkovi pohrobci potřebují vysvětlení. Bylo by KRUTÉ po nich chtít, aby si namáhali hlavu a navíc i pitomé, protože (nedej bože) by při jejím používání mohli na něco přijít! ;) :D :D

zjentek

A proč by to nakrásně mělo souviset s marastem doby? Klidně se vsadím, že ti „plameňáci“ byli sjetí jak oltcit, stejně jako onehdy THAT Palach.