Miroslavst

Všimli jste si dnešního data?

Co budete dělat 20.10.2010 ve 20:10 ?
Prý je to magické datum, ale kdo dnes věří na magii. Ale bůh ví, co se stane? :D

Nejlepší odpověď
VampGirl

Data jsem si všimla. Očekávala jsem něco extra, ale zatím nic. Akorát jsem se ve škole o tv učila salto. 🙂 A co budu dělat ve 20:10 vím naprosto přesně. Budu na kung – fu tréninku. 😁

Další odpovědi
dkk

budu v posilovně:D

BEAES

Magická středa, ale nic vyjímečného se určitě nestane.

led

budem čakať na otázky Čarodeja M…st Streda 🙂. Určite sa budem môcť usmievať

anonym

nevšimla,já budu 20.10 2010 ve 20,10 sedět u pc a číst magické otázky

sznamko

podobé datum se bude opakovat pouze tyto dva roky a pak už dlouho nic
první datum:10.11 2011 VE 20:11
a to druhé 10.12 2012 ve 20:12