Všimli jste si,

že ať člověk vleze kamkoli,všude narazí na pojem,jméno Avatar.Připomíná mi to vtip:„Otevřu noviny-Lenin.Otevřu TV-Lenin.Bojím se otevřít konzervu“.
A tak mě napadlo,že zřejmě existuje i jiný A.,než znám já.Jde snad o TEN film? A je jenom jeden?

Nejlepší odpověď
afro.minerva

To máš stejný jako se vším. Kdykoliv je něco novýho a je to jako nějaký „boom“, tak se tak jmenuje naprosto všechno.

Tak např. Když jsme vstoupili do EVROPSKÉ UNIE, tak bylo všechno unie. Už nebylo rodičovské sdružení, ale byla to rodičovská unie. Náhle byla unie studentu a podobně.

A nebo se to dá skvěle vysledovat na názvu obloženého vejce. To je taková svačinka s vajíčkem salámem nebo šunkou, bramborovým salátem, okurkou a dalšíma dobrůtkama. Cholesterolu hold…
Prostě, nejdřív to bylo „Apolo vejce“, když se začal prozkoumávat vesmír, potom to bylo za totality „Ruský vejce“, následně jsem viděla po revoluci název „Americký vejce“, pak to bylo dlouho jenom „Obložený vejce“ a opět po vstupu do EVROPSKÉ UNIE nekecám jsem viděla i název „Euro vejce“. No děsná sranda. Teď je to zase jenom „Obložený vejce“. Tak už se nemůžu dočkat, jak se bude zase za nějaký čas jmenovat. Prostě politická a i ostatní historie našeho národa s dá báječně stopovat dle názvu blbýho obloženýho vejce… 😁

Další odpovědi
anetadela1

Nějak jsem to asi nepochopila, co myslíte, ale já se s pojmem „avatar“ setkávala dávno před tím, než natočili film.
Vtip neznám o avatarovi :)