Drap

Všiml jsem si zajímavé věci.Proč mám na celkovém žebříčku vždy o 10 bodů méně než na svém profilu?

Doplňuji:
Že by jen admini měli problém s kupeckými počty ?

Nejlepší odpověď
hanny 2

To je zajímavý,u mně to souhlasí!

Další odpovědi
anonym

Mně tam lítá 15 bodů.
Doplňuji:
Tak jsem právě napsala adminovi. Uvidíme, co s tím udělá.
Třeba nám konečně sebere body všechny a potom to teprve začne být zajímavé.

briketka10

mám to všude v pořádku :D

anonym

Já si zase všimnul,že už mám dlouho Skóre užitečných odpovědí stejné.

hanulka11

já mám také na profilu víc
Doplňuji:
zřejmě se to denně aktualizuje

led

Je to logické. Zakon zachovania hmoty hovorı, že celkove množstvo latky (hmoty) je nemenne. Nič sa nestráca, len premiestňuje…
Ak dievčatá -ocko, hanulka11– majú viac, niekde musí chýbať… jednoduché počty

anonym

Drape, tak to spravili – už mám rozdíl 25 bodů. Jen tak dál. Já to říkám, že body bude třeba zrušit. Je v tom zmatek.

anonym

Ad barbakan: skóre užitečných odpovědí máš v pořádku. Zpětně se Ti do nich nedostanu, abych mohla mrknout, zda s tím nepůjde něco udělat. Máš odpovědi a otázky privátní.
Ad drap: dovolím si admina upozornit i na Tvůj rozdíl. Nebude Ti to vadit? Chtěla jsem mu stejně napsat, protože u mne to začalo lítat po 30 dnech o jeden bod a ta chyba je pořád horší.

anonym

Ocko,ale já na tom nelpím,jen jsem konstatoval.