orestez

Všímáte si podoby psů a jejich vlastníků?

Občas mají oba stejný účes.
pixabay.com

Nejlepší odpověď
zjentek

Jo, je to tak, já potkal týpka s bulldogem, JAKO VEJCE VEJCI se podobali, akorát bylo těžký určit, kterej z nich přenášel a kterej přijímal, když se na to zaměříš, shledáš, že je s tím často problém. Moje Faňule je samozřejmě celej já, takže tam je to při detailním pohledu jasný, ale často je přenašečem právě ten pes, jak tak koukám na ty lidi, co je voděj na vodítku (to my nemáme, my oba chodíme civilizovaně i bez šňůry) a právě to vodítko může být jednou z těch příčin, ale je to jen osobní názor… jo a neplatí to jen u psů, ale totéž platí i v MANŽELSTVÍ! A pokud tam „se nepodobáte“, tak bacha, bo určitě NĚKOHO MÁ!

Jo a někde se zpívalo, že v lásce totiž vyhrává ten, kdo má rád míň, no a já si z toho logikou vydedukoval, teda kdo má rád víc, tak že právě tím na sebe PŘETAHUJE tu podobiznu.. ;()

Další odpovědi
plebs

Občas vidím, velký pes, velké auto, mladá zlatokopka

zjentek

Orestez, kdes vzal tu fotku? Není tohle moje Faňule?

zjentek

Počkat, že by PODOBA prokazovala vlastnictví psa?