Avatar uživatele
Conchus

Všímáte si, jak v neděli odpoledne se snaží naše žactvo a studentstvo dohánět zanedbané vědomosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Lorrien před 4209 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Já úkoly dělávala a honila zanedbané vědomosti taky v neděli večer a nezanechalo to na mém vzdělání negativní stopy. Kdy by je mělo dohánět? O přestávce taky lze, nebo vůbec :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Všiml, připadá mi to zcela normální. Někdy přece musejí úkoly udělat. A pokud člověka nenutí čas, tak se fakt vůbec nechce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Za tu dobu co tu jsem všimnul.
Dnes jsem cosi navrhl, ale s úspěchem se nesetkal 😁.
Je to děs. Co by ti žáci dělali bez Odpovědí a „odpovídačů“ na jejich otázky skutečně nevím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Horšie by bolo, keby sa s týmy zanedbanými vedomosťami uspokojili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorrien

Ano, ale spíše mě trápí ti, co je nedohání vůbec… jako třeba já :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Já na střední ani nenosila sešity domů ( učebnice nebyly ) a fakt, že mi náhodou matyka šla na tom nic nemění. Když se ohlédnu zpět, tak ve skutečném životě měli úspěch úplně jiní žáčci, než ti ve škole nejlepší. Matematika je krásná, ale ne každý je schopen jí porozumět. Já zas třeba neumím zpívat a spoustu jiných věcí…

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

www: Možná by to vzdali a šli do školy bez úkolu a ani se nesnažili pochopit a postoupit dál a ve škole to od někoho opsali. U vás se to nedělalo? Jsou tady různí žadatelé o pomoc s úkoly. Neházela bych všechny do jednoho pytle.

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ad manon
„Jsou tady různí žadatelé o pomoc s úkoly. Neházela bych všechny do jednoho pytle.“
Presne preto som tak odpovedala v predchádzajúcich odpovediach Pomôcť, každému, kto to potrebuje, ale nevypracovávať domáce úlohy

před 4209 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek