Avatar uživatele
Nassin

Všímáte si chyb ve filmech či seriálech?

Já to považuji za koníčka. Zrovna nedávno vysílali film Chlapec v pruhovaném pyžamu, kdy vězeň koncentráku vytahoval pneumatiku na houpačku pro kluka, byla užších rozměrů, ale když se kluk houpal, byla pneumatika větší.

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kepler, Malvína, Ametyst před 1084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

To dělám a dost se tím bavím. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Ano, všímám. Je jich celkem dost, tak nevim, kterou vysypat první, ale občas se dívám i přes ČSFD.cz, kde píšou zajímavosti a chyby ke konkrétnímu filmu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Justin1

Občas si něčeho všimnu. Třeba v jednom z filmů o ze série „Sedmá rota“ Tassin stojí na předním nárazníku vlaku (toho, co zbylo z vlaku po odpojení lokomotivy a tendru s uhlím za jízdy), ale v jednom záběru vlak jede opačným směrem, jako by Tassin stál na zadním nárazníku. Ve filmu „Kulový blesk“ jedou inženýr Severín a doktor Radosta autem k domu, kam byla omylem přestěhována postel s panem Bílkem, inženýr Severín řídí, takže sedí nalevo od doktora Radosty, ale v jednom záběru sedí naopak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, nejen tam. Často je to zoufalost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Takové nepodstatné detaily většinou přehlédnu, ale jsem fanda sci-fi filmů a baví mě co za nesmysly tam někdy zaslechnu. Ale nedávno jsem si stáhl nový film Utajený pasažér a úplně jsem žasnul, jak je vědecky propracovaný, opravdu velmi autentický. A pak tam na palubě kosmické lodě zahlédnu na zdi zavěšený červený hasičák, jaké známe dnes. Tak to mě málem porazilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Občas si všimnu chyby, hlavně ale při opakovaném shlédnutí, třeba nedávno jsme doma měli večery s Rambem, a myslím, že to bylo ve druhém filmu, se Rambo s Vietnamcema nahánějí po džungli a pak je mezerou mezi stromy na chodníčku vidět ženská s kočárkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Většinou ne. Tedy takových těch drobností jako že rytíř z 11 stolet ma na rukou hodinky… Ale u takových těch „katastrofických“ rádobykatastro­fických déček kde lítaj rozzuření žraloci vzduchem, člověk se vyhne blesku když na něj kamarád zařve apod. tak u těchhle blbostí se o mně pokoušej mrákoty. (ty žraloky jsem opravdu nedal, z toho jsem viděl asi 2*5minut – jednou když nějaký rozzuřený létající žralok snad někomu ukousnul ruku i s prstýnkem a pak po hodině mu ten člověk ten prstýnek sebral – stále ve vzduchu)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nassin

Nebo v seriálu Četnické humoresky jsem zahlédl betonový sloup a na něm byl plakát Tři sestry.

před 1084 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek