Avatar uživatele
kurec

Všímáte si barvy očí u lidí, s kterými mluvíte?

A vážíte si jich více, když mají třeba né tak častou barvu očí na světě jako třeba modrou, zelenou, šedou?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Jo, ale musí mě ty oči něčím okouzlit. Třeba krásně světle modré jak dvě studánky. No a nebo úplně tmavě hnědé, jako manchaster, no a zapomněl jsem podotknout, nejlépe na osobě opačného pohlaví. Na druhou stranu taková kočičí zelená a zúžené zorničmy taky stojí za pozornost…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orestez

Tak třeba se mě nezdá, že by tato otázka byla sociální sondou o tom, kdo a jak často hledí, nebo chce hledět a jestli to potřebuje hledět do očí, konkrétně někomu, když přece nekomunikuje s očimi, či s očami, ale s příbuzně komunikační mozkovou činností. Víc si všímám jejich vlastněných automobilových vozidel. A vím o koho jde. Stačí oklepat bílou holí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Nevšímám. Neni ani jediný důvod proč si lidí s určitou barvou očí vážit více. Barva očí nevypovídá nic o osobnosti člověka. Je to stejné jako kdybych si všímal kdo nosí jakou barvu ponožek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Barvy si také všímám, ale hlavně z očí se dá hodně o člověku poznat a dozvědět. Pokud je to upřímný člověk, mluví pravdu, tak neuhýbá očima a má přímý pohled.:-))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Barvy si většinou všímám,
ale není důvodem, pro který bych si měla člověka vážit.

Lidí si vážím pro jejich vlastnosti,
nikoliv kvůli tomu, jak vypadají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek