Sůwa

Všichni známe zuby „osmičky“, ale znáte také zuby " devítky" ?

Doplňuji:
Viděla jsem snímek, jenže tam už kdysi byly vytrženy čtyřky kvůli úzké dásni, takže těch zubů je na obě strany zas jen osm. Teď je ale nutno vytrhnout osmičky i ty „nadbytečné“ devítky a to asi velká legrace nebude. Dokonce je nemůže trhat normální zubař, ale zubní chirurg ☹

Nejlepší odpověď
anonym

Vím o nich,ale jen z doslechu.Exis­tují.Já měla problémy s osmičkami,jestli jsou devítky horší,jsme ráda,že mě minuly.

Další odpovědi
Lucijej

Znám moc dobře, jednu jsem měla v osbním vlastnictví, než si ji vzal zubař do parády.

Btw. hanula11: rozhodně nebyla myší.....když mi ji zubaž páčil, měla jsem pocit, že je přímo obří…

hanulka11

To budou ty myší ,viď?:D:D

mosoj

Mojí dceři narostl zub na horním patře. To bylo jaké číslo ?

Braník

Ano, a nejsou až tak vzácné. Pokud nečiní problémy není třeba se tím zabývat. Pokud ano tak vytrhnout.

anonym

Už nejakú desiatku rokov mám 32 zubov (osmičky mi vyrástli v 17tich, dnes mi je vyše 50), ale o deviatkach som teda nepočul. Po prieskume ústnej dutiny (prstom) konštatujem, že mám zubov dosť.
Pre mňa je existencia „deviatok“ novinkou, nezávidím, viem, že kopec ľudí má problémy už z tzv. zubami múdrosti (u niektorých sa nedivím).

Hm, nezávidím.

bolak

Lucijej: to musel vzít bez narkózy ne? ty sou tak vzádu, tam se snad iňekcí nedostaneš…

né že bych ti to nepřál teda :) jen se ptám

Lucijej

mně ta devítka vyrostla v době, kdy osmičky a sedmičku jsem měla už vytrhané, takže zase tak vzadu nebyla

bolak

a to ti vyrostla jenom jedna? :)) teda ty seš případ..

Sůwa

Hanulko, myší asi těžko, když jsou úplně vzadu za osmičkami 🙂