Avatar uživatele
Sůwa

Všichni známe zuby „osmičky“, ale znáte také zuby " devítky" ?

Doplňuji:
Viděla jsem snímek, jenže tam už kdysi byly vytrženy čtyřky kvůli úzké dásni, takže těch zubů je na obě strany zas jen osm. Teď je ale nutno vytrhnout osmičky i ty „nadbytečné“ devítky a to asi velká legrace nebude. Dokonce je nemůže trhat normální zubař, ale zubní chirurg ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, aramah, iceT, Andělé, johana 56, hanulka11, Damiana, vlk samotař, anonym, Braník před 4058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vím o nich,ale jen z doslechu.Exis­tují.Já měla problémy s osmičkami,jestli jsou devítky horší,jsme ráda,že mě minuly.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Znám moc dobře, jednu jsem měla v osbním vlastnictví, než si ji vzal zubař do parády.

Btw. hanula11: rozhodně nebyla myší.....když mi ji zubaž páčil, měla jsem pocit, že je přímo obří…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

To budou ty myší ,viď?:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Mojí dceři narostl zub na horním patře. To bylo jaké číslo ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Ano, a nejsou až tak vzácné. Pokud nečiní problémy není třeba se tím zabývat. Pokud ano tak vytrhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už nejakú desiatku rokov mám 32 zubov (osmičky mi vyrástli v 17tich, dnes mi je vyše 50), ale o deviatkach som teda nepočul. Po prieskume ústnej dutiny (prstom) konštatujem, že mám zubov dosť.
Pre mňa je existencia „deviatok“ novinkou, nezávidím, viem, že kopec ľudí má problémy už z tzv. zubami múdrosti (u niektorých sa nedivím).

Hm, nezávidím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Lucijej: to musel vzít bez narkózy ne? ty sou tak vzádu, tam se snad iňekcí nedostaneš…

né že bych ti to nepřál teda :) jen se ptám

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

mně ta devítka vyrostla v době, kdy osmičky a sedmičku jsem měla už vytrhané, takže zase tak vzadu nebyla

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a to ti vyrostla jenom jedna? :)) teda ty seš případ..

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Hanulko, myší asi těžko, když jsou úplně vzadu za osmičkami 🙂

před 4058 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek