Avatar uživatele
Drap

Všichni odpalujete ohňostroje ?

K otázce mne vedla odpověď uživatelky MadAnnie, v minulé otázce. Mě osobně připadá spíš normální nedělat rámus, neodpalovat ohňostroje. Podobné praktiky nepatří k našim tradicím při oslavách. Osobně to chápu, jako další importovaný nesmysl do našich zemí. A jak to vidíte vy ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, led, jendahun, Berušinka, hanulka11, hanny 2, briketka10 před 4490 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Já to z hloubky srdce nesnáším . Začíná to už od "čertů "a postupně se u nás střílí až do nového roku je to hrůza . Kdyby bylo v mé moci ,hned to zakážu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Nikdy v životě jsem žádný ohňostroj neodpalovala ani jsem u toho nikdy nebyla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nám celý život stačily prskavky,vážně!Vadí mi jen to,že to děti bouchají už od rána,tři měsíce v kuse.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Som proti neprofesionálne odpalovaním zábavnej pyrotechniky!
Je to naozaj importovaný nezmysel, podporovaný hlavne obchodníkmi a médiami, na veľký žiaľ Policajnych, Záchraných a hasičškých služieb a zvierat.
Nezabudnem na Nový rok ráno, keď „ožratí mladíci“ hodili delobuch priamo na chrbát môjho venčiaceho sa psa. Až večer ju našli v neďalekom lese bezdomovci, ktorí ju poznali a nechceli ani odmenu, stačilo im poďakovanie. Ďakujem im aj po rokoch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já jen když mi bylo asi 20, tak jsem šla na most mezi dvěma vesnicemi, podívat se na ohňostroje a z něj házela se svým klukem bouchací kuličky na silnici /nikde nejela auta/ a připili jsme si..
dnes mi vadí rámus, ten nepořádek nikdo neuklidí a válí se ty různé špejličky po dvoře až do jara..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak já nikdy nic neodpalovala ani jsem neasistovala. Jednak mi to přijde jako blbost a taky se toho trošku bojim – snad se může kdykoliv cokoliv.
Hlavně je mi líto zvířat venku, protože ty to nechápou. Malému dítěti to můžeme vysvětlit – pokud to teda není úplně malé miminko, ale zvířeti těžko vysvětlíme, že jim to nic neudělá, když jim to trhá uši.

Doplňuji:
Jak píše jami – prskavky bohatě stačí.

Upravil/a: Berušinka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Je to o hodnotě k penězům, k práci apod. Fakt – nemám na to, abych vypálil několik tisícovek do vzduchu. Už jsem to někde psal, že raději ročně něco udělám pro slušné lidi na veřejných projektech (i za cenu, že nadzvednu radnici).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Ja se rada o pulnoci na ohnostroj podivam,libi se mi ty barvy ale nemam rada petardy co jen daji ranu a nic z toho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Tato zábava mě taky vytáčí.Je zajímavé(aspoň u nás)pozorovat kdo to odpaluje.Kromě mladých náctiletých,to jsou přiopilé individua a cikáni.U těch posledních jsem pozoroval,jak tuto zábavu po půlnoci provozovali i dvě hodiny v kuse.Vždyť to je pěkně drahé,kde na to berou?V každém případě to jsou lidé s IQ asi hodně pod 80.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek