Šárinka*

Všichni mi nadavají krs mé zuby jinak jsem normalní nevym co mám dělat?

o mě atd…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jen blbec se vysmívá vadám na lidech,aby ho nepotkalo něco horšího.Boží mlýny melou pomalu,ale jistě.Na každého jednou dojde.

Další odpovědi
anonym

Kvuli zubum ? Tak si je nech hezky opravit. !

Terryle

A proč Ti zuby kritizujou? Křivý, ošklivá barva, hodně plomb? S většinou věcí se dá něco dělat, pokud chceš Ty sama – stačí se poradit se zubařem. Takový rovnátka dneska umí zázraky, člověk by nevěřil, co všecko se dá srovnat…
Ale pokud Ti někdo nadává jen kvůli zubům, nebude to člověk, kterej by stál za to, aby ses kvůli němu přetrhla. Když budeš mít hezký zuby, najdou si jinej důvod. Jen kvůli nim to nedělej. Ale pokud se budeš cítit líp sama, tak do toho! :o)