všetečná otázka

ti co jste zde na otázkách dopoledne jste v důchodu,nebo na mateřské dovolené?já jsem marod proto si tento komfort být tu ted s vámi mohu dopřát

Nejlepší odpověď
hanulka11

mám volnou poracovní dobu – jsem doma

Další odpovědi
Terryle

já mám náhradní prázdniny :) studuju, ale kvůli zahraničnímu pobytu se mě letos netýká zkouškový, takže jsem měsíc a půl doma. Začínám dělat na diplomce a bezostyšně se poflakuju, protože v létě budu makat na státnice…

anonym

Do duchodu mam ,co by kamenem dohodil.A nyni pracuji nezavisle na hodinach.Vyhoda.

panenka

Já pracuji z domova takže jsem u Počítače když nejsem někde na schůzce nebo nemám nějaké vyřizování furt.

Elk

Dělám na směny : 2 ranní 12 hodin, 2 noční 12 hodin a 4 dny volna, takže paráda, mám volno.

GM

Pracuju v nepřetržitém provozu, dnes mám volno, čekám na dceru a pojedeme na chalupu za kočkama a pejskama.

ten který je

Mám nepravidelnou pracovní dobu.

led

Možno vás to prekvapí, ale počas pracovnej doby (cez pauzu) môžeme aj behať po internete nielen pracovne.
To je dobrý zamestnávateľ, čo? 😁

dudu

Ano, oba jsme s manželkou již penzisté a malinko i rentiéři. Času máme teoreticky habakuk, ale on nám starším jednak rychleji utíká a jednak se se vším příliš tentočkujeme. Dopoledne se věnuji burze a kapitálovým trhům, odpoledne procházkám a dalším aktivitám. V letě většinou pobýváme na chalupě, tam mimo prací na zahradě jezdím po okolí na fichtlovi a fotografuji nebo dělám blbiny s vnoučaty. Každoročně také vyrážíme za poznáním do ciziny, např. loni jsme v poklidu procestovali část Tuniska a nyní smutně koukáme, že v místech, která jsme navštívili teče krev a jsou desítky mrtvých a zraněných. C'est la vie.

poa.li

Pracuji doma..

ReHu

Svou pracd.dobu i prac.náplň si určuji sama, takže mohu.
I když vždy mám trochu výčitky. Ať je to dopoledne nebo večer. Práce je dost, baráček rozrekonstruovaný a já tady …