sti.sta.sto

Všechny důsledky dlouholeté Anorexie…

Jaké všechny mohou být důsledky dlouholeté Anorexie? Slyšela jsem, že se jim lámají kosti, mají brzy Osteoporozu, musí jim trhat zuby, ztratí plodnost… Co všechno může být důsledkem této nemoci? Můžou třeba i oslepnout?

Nechápu, proč to ty holky dělají. Dřív se hladovka považovala za nejdrastičtější formu protestu. A nyní se do toho ty holky vrhají jenom kvůli nějakým mindrákům. Je přece lepší být živá, zdravá a tlustá, než na pokraji smrti, nemocná a hubená jak lunt, ne?

Nejlepší odpověď
kropitko

Otázkou je,co je u Vás dlouholetá Anorexie. Mé dcery kamarádka jí trpěla cca 26 měsíců,v té době už neměla manses,trpěla depresema,chtěla spáchat sebevraždu. Vypadaly jí téměř všechny vlasy,měla několik zlomenin z důvodu odvápnění. Bylo jí tehdy 16 let,nebýt mé dcery,tak s tím snad nikdo ani nic nedělal. Já jsem tenkrát na žádost mé dcery zašla za jejíma rodičema,její mamku jsem seřvala na čtyři doby a řekla jí,jestli s tím nezačne okamžitě něco dělat,tak se postarám aby jí dcera byla odebrána. Začali,dnes jí je 18 a je to pěkná holka,jen jí musíme pořád jedním okem sledovat,aby zase nezačala blbnout…

Další odpovědi
oskar

Slyšel jsem,že aby měly něco v žaludku tak jí toaletní papír.