Boy 13

Všechna slova českého jazyka

Prosim, poradte mi nekdo stranku, kde jsou abecedne razeny vsechna, opravdu vsechna ceska slova, podstatna jmena, pridavna jmena, zajmena, cislovky, slovesa, prislovce, predlozky, spojky, castice, citoslovce… DELUKJI VAM MOOOC !!!!!!

Odpovědi
ivzez

O žádné takové stránce nevím,
všechna slova nenajdeš ani ve slovnících…
_______

Doplňuji:
Quizzy odkazuje na současnou slovní zásobu,
nikoliv na všechna česká slova…

Dochy

Protože český jazyk je jazyk živý, pak žádný zaručeně zcela kompletní slovník neexistuje. Tedy alespoň ne mezi námi, běžnými smrtelníky.

quizzi

Zde je databáze slov. Můžeš si nechat zobrazit postupně všechna slova. Např. slova začínající písmenem A nebo a:
http://lexiko­.ujc.cas.cz/hes­lare/index.php?wor­d=A&full=2&en­code=utf8_bin&psjc=­1&ssjc=1&ssc=1&ssc_jme­na=1&sn1=1&sn2=1&ne­omat=1&spr=1&­svaz=1
http://lexiko­.ujc.cas.cz/hes­lare/index.php?wor­d=a&full=2&en­code=utf8_bin&psjc=­1&ssjc=1&ssc=1&ssc_jme­na=1&sn1=1&sn2=1&ne­omat=1&spr=1&­svaz=1

nyjono

Proč si myslíš, že taková stránka existuje?
Ta slova by někdo musel sepsat.
Upřímně, nevidím důvod, smysl.