Avatar uživatele
hapiky

Vsázíte se rádi? Více vyhráváte? Jaké jsou nejčastější odpovědi po prohrané sázce?

Např: No jó, tys ale neřekl.....Já jsem nevěděl, že.....apod.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1955 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Tak já se moc nesázím, ale tydle Vánoce asi půjdu do:

https://www.saz­ka.cz/losy/sti­raci-losy/vanocni-zlata-rybka?utm_sou­rce=campaign~ex­p&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=e~sazkaklub~lo­sy~vanocni_lo­sy_2018&utm_con­tent=cta02_vi­ce_o_losu&iit­t=VkeZEysrEfs_O94LQFE­Yx._jxDx8Q.n7xI­EG4IVjx.nlnDbDxDsBx­FoJnDoT

Nejčastější odpovědi na setřený losy budou asi: „Do pytle!“ „VoTaHell?!“ Atd… ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jo, a to tak, že MOC! ;) :) Co se týká poměru výhra/prohra, tak jsem přibližně na 60:40 odhaduji. To víš, ti „hodní“ se vsázet nechtějí a dobytkové jako já se zase nenechají snadno doběhnout, no. :)

Ovšem co se týká případných komentářů v případě prohry, tak jsi úplně vedle. I když bych mohl napsat nějaké ukázky, tak některé zdejší elementy by po jejich přečtení zkolabovaly a já přeci jen nejsem zase až takové prase, abych někomu zkazil Vánoce! (myslím jejich rodinným příslušníkům [jsou v tom nevinně!], samotné elementy by mě netrápily) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nesázím, raději investuji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek