hapiky

Vsázíte se rádi? Více vyhráváte? Jaké jsou nejčastější odpovědi po prohrané sázce?

Např: No jó, tys ale neřekl.....Já jsem nevěděl, že.....apod.

Odpovědi
zjentek

Tak já se moc nesázím, ale tydle Vánoce asi půjdu do:

https://www.saz­ka.cz/losy/sti­raci-losy/vanocni-zlata-rybka?utm_sou­rce=campaign~ex­p&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=e~sazkaklub~lo­sy~vanocni_lo­sy_2018&utm_con­tent=cta02_vi­ce_o_losu&iit­t=VkeZEysrEfs_O94LQFE­Yx._jxDx8Q.n7xI­EG4IVjx.nlnDbDxDsBx­FoJnDoT

Nejčastější odpovědi na setřený losy budou asi: „Do pytle!“ „VoTaHell?!“ Atd… ;)

aliendrone

Jo, a to tak, že MOC! ;) :) Co se týká poměru výhra/prohra, tak jsem přibližně na 60:40 odhaduji. To víš, ti „hodní“ se vsázet nechtějí a dobytkové jako já se zase nenechají snadno doběhnout, no. :)

Ovšem co se týká případných komentářů v případě prohry, tak jsi úplně vedle. I když bych mohl napsat nějaké ukázky, tak některé zdejší elementy by po jejich přečtení zkolabovaly a já přeci jen nejsem zase až takové prase, abych někomu zkazil Vánoce! (myslím jejich rodinným příslušníkům [jsou v tom nevinně!], samotné elementy by mě netrápily) ;) :D :D

Rokio

Nesázím, raději investuji.