Avatar uživatele
jirka F

Vsadili jste se někdy s někým o něco? O jakou sázku šlo?

A prohráli jste tu sázku nebo naopak vyhráli?

nepočítám sportku.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hapiky, Nassin před 1053 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nassin

Tak vsázel jsem se, pokud jsem věděl že sázku vyhraji, ale jednou jsem se napálil. V hospodě jsem se vsadil s kámošem, který tvrdil, že ho nezvednu celého. Já, chlap jako hora, kámoš takový střízlík. Sázka byla o pivo. Chytil jsem kámoše pod pažemi a na hrudi jsem ho několikrát zvedl nad zem. Když stál na nohách, povídá, že mu mám koupit pivo, protože jsem ho nezvedl celého, a měl pravdu, chyběl mu totiž na pravé ruce palec.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Při jedné noční ejchuchúúú se se mnou kámoš vsadil že neoběhnu panelák úplně nahatý. Vyhrál jsem flašku…Celkem známý je fór, že vyfoukneš cigaretový kouř přes ucho. Ale pořád se najdou lidi, kteří naletí. Stačí k tomu hrnek.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano, při svatbě. Vsadil jsem se s manželkou o polovinu svého majetku jak současného, tak budoucího. Zatím nikdo nevyhrál. Je to stále nerozhodně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Ve dvaceti sedmi letech jsem se s kámošem vsadil, že kdo první začne kouřit, zaplatí 30sedmiček tvrdého kvalitního alkoholu. Dodnes oba nekouříme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nassin

Keplere, odkdy v hospodě používáš hrnek? Snad krýgl, ne?

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Byla to domácí oslava.

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Nassin

Tak to určitě budeš znát. Vsadím se, že se postavím na stůl na hý, nebo že nevydržíš pod stolem tři rány…

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Nemám tucha.

před 1053 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek