jirka F

Vsadili jste se někdy s někým o něco? O jakou sázku šlo?

A prohráli jste tu sázku nebo naopak vyhráli?

nepočítám sportku.

Nejlepší odpověď
Nassin

Tak vsázel jsem se, pokud jsem věděl že sázku vyhraji, ale jednou jsem se napálil. V hospodě jsem se vsadil s kámošem, který tvrdil, že ho nezvednu celého. Já, chlap jako hora, kámoš takový střízlík. Sázka byla o pivo. Chytil jsem kámoše pod pažemi a na hrudi jsem ho několikrát zvedl nad zem. Když stál na nohách, povídá, že mu mám koupit pivo, protože jsem ho nezvedl celého, a měl pravdu, chyběl mu totiž na pravé ruce palec.

Další odpovědi
Kepler

Při jedné noční ejchuchúúú se se mnou kámoš vsadil že neoběhnu panelák úplně nahatý. Vyhrál jsem flašku…Celkem známý je fór, že vyfoukneš cigaretový kouř přes ucho. Ale pořád se najdou lidi, kteří naletí. Stačí k tomu hrnek.

Drap

Ano, při svatbě. Vsadil jsem se s manželkou o polovinu svého majetku jak současného, tak budoucího. Zatím nikdo nevyhrál. Je to stále nerozhodně.

hapiky

Ve dvaceti sedmi letech jsem se s kámošem vsadil, že kdo první začne kouřit, zaplatí 30sedmiček tvrdého kvalitního alkoholu. Dodnes oba nekouříme.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

Keplere, odkdy v hospodě používáš hrnek? Snad krýgl, ne?

Kepler

Byla to domácí oslava.

Nassin

Tak to určitě budeš znát. Vsadím se, že se postavím na stůl na hý, nebo že nevydržíš pod stolem tři rány…

Kepler

Nemám tucha.