VRčANIE PSA na majitela

Dobry den, mam 2.rocneho psa nemeckej dogy, doteraz s ním neboli ziadne problemy, ale pred mesiacom sme si kupili druheho psíka, znasa sa s ním vyborne,hra sa s ním je trpezlivy, ale zacal na nas vrcat, posluchat poslucha jednotlive povely vsetko v poriadku,ale napr. vcera som za ním prisla /obaja su vnutri domu/ a chcela som ho pohladkat, ako ho hladkam, zacne si tak potichu vrcat … doteraz to nikdy nerobil, bola aj situacia, ked zato dostal po zadku a musel ist von z domu a vtedy vrčal totalne a štekal..... akoze uplna nasratost… nechapem jeho chovaniu. Bola by som rada keby mi niekto poradil.

Odpovědi
briketka10

Vrčí proto, že žárlí na nového pejska a chce být uvnitř domu se všemi, neměl by být za to trestán.Doteď byl jen on v domě jediný, tak si musí přivyknout a to nějakou chvíli potrvá, chce to hodně trpělivosti a výdrže..

samicek333

Možná žárlí, ale řešila bych to, asi tak, jako předchozí vrčení: zato dostal po zadku a musel ist von z domu
Jestli vrčí to malé štěně, tak to samé – dospívá a zkouší své umístění ve smečce…