Hammy

Vrátit PC v čase.

Jak vrátím PC v čase, myslím ho obnovit o měsíc dozadu? Když zapnu totíž v systémových nastrjich Obnovení systému tak když klikám na šipku dozadu abych přepnul z července na červen, tak to nic nedela. Neda se PC obnovit jinym zpusobem ?

Nejlepší odpověď
www

Dá se to, i Win mají možnost vytvořit bod obnovy. Ale třeba CCleaner ap. to umí ještě trochu líp.

Další odpovědi
Bedy

No zřejmě v počítači starší body obnovení nemáte. Ono pokud používáte některé zázračné čističe, ty to mažou vždy, jinak v CCleaneru se dá mazat ručně bod po bodu.
Pozn.: Nezakazoval jste v poslední době Obnovení systému? Při zakázání se totiž všechny body obnovy smažou.

Jiným způsobem se Windows nedá obnovit, maximálně si můžete vzít instalačku a udělat čistou instalaci Windows.

Do budoucna – když si třeba přes Clonezillu nebo Symantec Ghost uděláte otisk systémového oddílu/disku, tak těmito nástroji se pak vždycky ten systém dá obnovit do tohoto stavu. Pokud na ten disk ale něco uložíte, tak se to při obnovení úplně ztratí – zjednodušeně řečeno – celý oddíl/disk se jakoby vymaže a z toho vytvořeného souboru (otisku) se to tam nahraje, jak to tam bylo.

jáára

Asi ti ty body obnovení maže nějaký „superčistič“ máš peška.