eliska1404

Vrátit kauci?

Dobrý den chtěla bych se zeptat, zda jsem povinna vrátit kauci za byt, když byl byt zdemolován…kauci mám 7 tisíc, 2 tisíce jsou jen na jejich nedoplatky a za zbylých 5 tisíc škody nespravím, jak mám postupovat? Musím kauci vrátit? Myslím, že kauce slouží k těmto účelům.
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
kropitko

Podle mého kauci vracet nemusíte a pokud škoda,kterou nájemníci způsobili přesahuje výši kauce ,tak si myslím,že po nich můžete dokonce požadovat aby uhradili to co poničili,respektive poměrnou částku po odečtení kauce.