Vrátím se k topení.

Na takové přitápění večerní jsem koupil metrák dřevěných briket (od jisté firmy) a představte si,že jsou NEHOŘLAVÉ!Prostě by mě trefil šlak!
Doplňuji:
Asi to rozchodím! 😁

Nejlepší odpověď
hanulka11

To jste mě rozesmááááááá­áááááááááááál .
A co s nimi tedy podniknete . Můžete si udělat tarásek-třeba budou i voděodolné
Doplňuji:
tak vidíš barbakane ještě se naučíš topit…hihihihi

Další odpovědi
tom004

Ale to je v pořádku. Vždyťv všude v reklamě se uvádí,že při jejich používání ušetříme, a dlouho vydrží. O hořlavosti tam toho moc není. :).

janek66

Dřevěné brikety nehoří plamenem!Musí se jen zapálit, a pak při skoro zavřeném kotle jen žnou a sálají teplo.Chce to najít ten správný způsob topení.Já jsem se k tomu dobral systémem pokus omyl.Topím v tento čas i papírovými briketami, spíš mi taky nějak nehořely, a teď by mi kotel „utekl“.Mám malý kotel H-4,zatopím třískami, naložím plný briket, všechno zavřu, jen přikládací dvířka nechám mírně pootevřená a kotel jen pobublává na 70–80 stupňů.

anonym

????? jak je to mozne ? Obcas , v akci kupuji za 45 kc 10 kg drevenych , balenych briket – svetle – a ty davaji krasnou vyhrevnost. I na prokladani drev. -iv-

venkovan

Do tomboly na nějakou vesnickou tancovačku.

franku

Ty musely být drahé?Takové kvalitní?