autacek

Vrátili byste se dnes o 30 let zpět?

Nejlepší odpověď
Kepler

No, je to sice fantasmagorie, ale lákavá. Spoustu věcí bych udělal znovu a líp. Ale to bych způsobil chronoklasmus a nadobro bych změnil budoucnost. Kdo ví, co by z toho vylezlo.

Další odpovědi
dudu

Spíše by mě lákala možnost dožít se v duševním a fyzickém zdraví ještě dalších třiceti let.

Smackdown

To můžem jen fantazírovat,ale ja bych se vratil na 80¨s abych si vychutnal našup blížící se 90¨s

quentos

Tak to ani za zlatý prase.
Btw, kam jinam se vrací než zpět?