Lucaso

Vrátil jsem se na Win7 z Win8 – absolutně nic nefunguje…

Byl jsem nespokojený s OS WIN8, tak jsem se vrátil na WIN7 (mám originál, takže jsem ho opětovně nainstaloval). Jenže po instalaci vůbec nic nefunguje. Počítač Acer Aspire 5755G je tak téměř nepoužitelný… Jaký používáte vy OS?
Doplňuji:
Právě, že jsem nedal formátovat disk, ale zachovat stávající nastavení a soubory. Je to všechno uloženo v windows.old000 ale bez instalačních souborů…

Nejlepší odpověď
badisko

Windows XP a nižší

win XP a linux (ubuntu)..a co tam mas nepouzitelneho ?…tak pri instalaci jsi dal formatovat disk a potom stahl ovladace pro patricny OS tedy v tvem pripade win 7…chtelo by uvest co vsechno ti nejde …;D…NIC je slaba definice..
Doplňuji:
aha tak zde je kamen urazu ..formatovani musi probehnout

Další odpovědi
Bedy

Linux (jakýkoliv)

Tam je zásadní chyba – vždycky je nutné udělat čistou instalaci, tedy odstranit původní systémový oddíl, vytvořit nový a naformátovat ho.
Takže proto je ten noťas prakticky nepoužitelný.

Já osobně jsem taky zastánce spíš WIndows 7, než Windows 8, protože Windows 8 mě přijde takový narychlo splácaný na koleni – WIndows Phone 8 se jim povedl (ale i starší 7.5), ale klasický WIndows 8, to je ještě nedodělek.
Licenci si nechte, počkejte až se vydá první Service Pack a pak klidně hurá upgradovat na Windows 8 (no spíš udělat čistou instalaci – ty upgrady taky jsou nedomyšlené)..

Jóó, zlatý Debian Linux. Přechod z Debian Lenny na Debian Squeeze byl snadný, bezproblémový, prostě jako když se instaluje Service Pack do Windows. Teď čekám na upgrade na Wheezy, už pomalu klepe na dveře 🙂
Já právě používám nějakej ten pátek Debian Linux – víco o Debianua možnost stažení z http://debian.org

brillant

Windows 7

anonym

Windows 8

štamgast

Windows 7

Nejlepší. 8 je podle mě pro Windows Phony, dotykový obrazovky nebo tablety ale ne pro stolní PC s myší.

huxa

Windows 7

martinpelan

Windows 7

jojo

Orange

Windows 8

naklad

Windows 7