Avatar uživatele
Lucaso

Vrátil jsem se na Win7 z Win8 – absolutně nic nefunguje…

Byl jsem nespokojený s OS WIN8, tak jsem se vrátil na WIN7 (mám originál, takže jsem ho opětovně nainstaloval). Jenže po instalaci vůbec nic nefunguje. Počítač Acer Aspire 5755G je tak téměř nepoužitelný… Jaký používáte vy OS?
Doplňuji:
Právě, že jsem nedal formátovat disk, ale zachovat stávající nastavení a soubory. Je to všechno uloženo v windows.old000 ale bez instalačních souborů…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4098 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Windows XP a nižší

win XP a linux (ubuntu)..a co tam mas nepouzitelneho ?…tak pri instalaci jsi dal formatovat disk a potom stahl ovladace pro patricny OS tedy v tvem pripade win 7…chtelo by uvest co vsechno ti nejde …;D…NIC je slaba definice..
Doplňuji:
aha tak zde je kamen urazu ..formatovani musi probehnout

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Linux (jakýkoliv)

Tam je zásadní chyba – vždycky je nutné udělat čistou instalaci, tedy odstranit původní systémový oddíl, vytvořit nový a naformátovat ho.
Takže proto je ten noťas prakticky nepoužitelný.

Já osobně jsem taky zastánce spíš WIndows 7, než Windows 8, protože Windows 8 mě přijde takový narychlo splácaný na koleni – WIndows Phone 8 se jim povedl (ale i starší 7.5), ale klasický WIndows 8, to je ještě nedodělek.
Licenci si nechte, počkejte až se vydá první Service Pack a pak klidně hurá upgradovat na Windows 8 (no spíš udělat čistou instalaci – ty upgrady taky jsou nedomyšlené)..

Jóó, zlatý Debian Linux. Přechod z Debian Lenny na Debian Squeeze byl snadný, bezproblémový, prostě jako když se instaluje Service Pack do Windows. Teď čekám na upgrade na Wheezy, už pomalu klepe na dveře 🙂
Já právě používám nějakej ten pátek Debian Linux – víco o Debianua možnost stažení z http://debian.org

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Windows 7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Windows 8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Windows 7

Nejlepší. 8 je podle mě pro Windows Phony, dotykový obrazovky nebo tablety ale ne pro stolní PC s myší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Windows 7

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martinpelan

Windows 7

jojo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Orange

Windows 8

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
naklad

Windows 7

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek