Avatar uživatele
Mirdas

Vrásky v obličeji

Samozřejmě nelze postupem let se vráskám v obličeji zcela vyhnout.
Ovšem dá se s tím úspěšné bojovat a zmírnit jejich tvoření například životosprávou, cvičením a podobně ?

Plastickou operaci nemám na mysli.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3677 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Můžeš zkusit masáže…
Ovšem stárnutím kůže povoluje a tím (a mimikou) se tvoří vrásky – takže jediný opravdu účinný prostředek proti vráskám, který mne teď napadá, je – neustále tlousnout – aby povolování kůže kompenzoval nárůst podkožních tukových vrstev.
;-D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

K vráskám v obličeji je dána i genová dědičná dispozice, to je tedy můj názor. Jestli tví rodiče inklinují k vráskám, je pravděpodobné, že i tobě se ve středním věku brzy vytvoří. Soudím podle lidí, které znám a podle jejich rodičů, ale i podle sebe. Mí rodiče měli v pozdním věku minimum vrásek, jen po otci mám dispozice k tvoření kruhů pod očima. Také životospráva je důležitá, kouření a pravidelná konzumace alkoholu napomůže v mnoha případech i k dřívějším vráskám a kruhům pod očima. Hladkému obličeji napomůžeš výběrem krémů s koenzymem Q10, s vitaminem E a A kyselinou hyaluronovou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JarkaHor

Stačí používat pravidelně sérum :) https://www.i­uvenio.com/cros­slinked/

Avatar uživatele
Gabullka

Co můžu baby doporučit je tady ten anti-agingový doplněk https://nyader­m.com/. Já ho beru chvíli, ale dostala jsem se k němu díky mamce a na ní jsem si toho teda všimla, hlavně v obličeji je to vidět, že vrásky nemá tak výrazné.

Avatar uživatele
Millisek

Já jsem za tu šetrnější variantu a to řešit vrásky pomocí kvalitní kosmetiky, což třeba Iuvenio je. To složení je perfektní a oceňuji to, že netestují na zvířatech.

Avatar uživatele
XenieRo

Já chodím do amaryllis centra a určitě můžu doporučit dále www.amaryllis­centrum.cz

před 1576 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Katuska44

Já jsem třeba vždy zastávala ten názor, že je lepší jít ke kosmetičce, ale popravdě teď už to mám tak, že raději budu mít takový přístroj doma na vrásky než chodit každý týden k někomu. Ono se to potom i hodně prodraží.

před 3111 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

Mám stejný názor jako Vy, kosmetička se velice prodraží. A ano Tatarko68 používám k tomu i krémy.

před 3109 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
brambus

Podle mě né všichni musí vrásky dávat pryč, třeba někomu i ty vrásky sluší a hlavně ono, zbavit se vrásek je hrozně složité si myslím, já mám třeba problém s akné a to je taky něco, používám nevím kolik ošetřujicích kosmetických přípravdků a stejně nic nezabírá…

před 3087 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

A zkoušela jsi na akné nějaký ten přístroj? Třeba zrovna ta galvanická žehlička vím, že je i na akné a třeba ti zabere, ale chce to vyzkoušet. A když má člověk opravdu velké vrásky, tak proč se jich nezbavit? Operaceč taky neuznávám, ale podle mě zrovna ten přístroj není špatný.

před 3084 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
brambus

Zatím jsem na akné nezkoušela vůbec nic, kromě kosmetiky, kterou si kupuji nebo objednávám … ty operace vrásek taky neuznávám…

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

Popravdě mám hodně vrásek a co mi pomohlo, abych se jich alespoň trošku zbavila, tak byla galvanická žehlička, žádné kosmetika mi právě nepomáhala.

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tatarka68

Myslíš nějakou takovou galvanickou žehličku? www.dixo.cz/gal­vanicka-zehlicka-biowave ??? Opravdu ti pomohla???

před 3146 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Neldas

Něco takového mám doma, ale jak se dívám, tak tohle je rozhodně lepší model a i novější, vypadá opravdu velice dobře.

před 3144 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tatarka68

Já právě moc takovým přístrojům neholduji, ale říkala jsem si, že vyzkouším něco nového a tohle se mi docela líbí….Používáš i nějaké krémy k tomu????

před 3112 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek