Mirdas

Vrásky v obličeji

Samozřejmě nelze postupem let se vráskám v obličeji zcela vyhnout.
Ovšem dá se s tím úspěšné bojovat a zmírnit jejich tvoření například životosprávou, cvičením a podobně ?

Plastickou operaci nemám na mysli.

Nejlepší odpověď
anonym

Můžeš zkusit masáže…
Ovšem stárnutím kůže povoluje a tím (a mimikou) se tvoří vrásky – takže jediný opravdu účinný prostředek proti vráskám, který mne teď napadá, je – neustále tlousnout – aby povolování kůže kompenzoval nárůst podkožních tukových vrstev.
;-D

Další odpovědi
pusinka50

K vráskám v obličeji je dána i genová dědičná dispozice, to je tedy můj názor. Jestli tví rodiče inklinují k vráskám, je pravděpodobné, že i tobě se ve středním věku brzy vytvoří. Soudím podle lidí, které znám a podle jejich rodičů, ale i podle sebe. Mí rodiče měli v pozdním věku minimum vrásek, jen po otci mám dispozice k tvoření kruhů pod očima. Také životospráva je důležitá, kouření a pravidelná konzumace alkoholu napomůže v mnoha případech i k dřívějším vráskám a kruhům pod očima. Hladkému obličeji napomůžeš výběrem krémů s koenzymem Q10, s vitaminem E a A kyselinou hyaluronovou.

JarkaHor

Stačí používat pravidelně sérum :) https://www.i­uvenio.com/cros­slinked/

Gabullka

Co můžu baby doporučit je tady ten anti-agingový doplněk https://nyader­m.com/. Já ho beru chvíli, ale dostala jsem se k němu díky mamce a na ní jsem si toho teda všimla, hlavně v obličeji je to vidět, že vrásky nemá tak výrazné.

Millisek

Já jsem za tu šetrnější variantu a to řešit vrásky pomocí kvalitní kosmetiky, což třeba Iuvenio je. To složení je perfektní a oceňuji to, že netestují na zvířatech.

XenieRo

Já chodím do amaryllis centra a určitě můžu doporučit dále www.amaryllis­centrum.cz

Katuska44

Já jsem třeba vždy zastávala ten názor, že je lepší jít ke kosmetičce, ale popravdě teď už to mám tak, že raději budu mít takový přístroj doma na vrásky než chodit každý týden k někomu. Ono se to potom i hodně prodraží.

Neldas

Mám stejný názor jako Vy, kosmetička se velice prodraží. A ano Tatarko68 používám k tomu i krémy.

brambus

Podle mě né všichni musí vrásky dávat pryč, třeba někomu i ty vrásky sluší a hlavně ono, zbavit se vrásek je hrozně složité si myslím, já mám třeba problém s akné a to je taky něco, používám nevím kolik ošetřujicích kosmetických přípravdků a stejně nic nezabírá…

Neldas

A zkoušela jsi na akné nějaký ten přístroj? Třeba zrovna ta galvanická žehlička vím, že je i na akné a třeba ti zabere, ale chce to vyzkoušet. A když má člověk opravdu velké vrásky, tak proč se jich nezbavit? Operaceč taky neuznávám, ale podle mě zrovna ten přístroj není špatný.

brambus

Zatím jsem na akné nezkoušela vůbec nic, kromě kosmetiky, kterou si kupuji nebo objednávám … ty operace vrásek taky neuznávám…

Neldas

Popravdě mám hodně vrásek a co mi pomohlo, abych se jich alespoň trošku zbavila, tak byla galvanická žehlička, žádné kosmetika mi právě nepomáhala.

Tatarka68

Myslíš nějakou takovou galvanickou žehličku? www.dixo.cz/gal­vanicka-zehlicka-biowave ??? Opravdu ti pomohla???

Neldas

Něco takového mám doma, ale jak se dívám, tak tohle je rozhodně lepší model a i novější, vypadá opravdu velice dobře.

Tatarka68

Já právě moc takovým přístrojům neholduji, ale říkala jsem si, že vyzkouším něco nového a tohle se mi docela líbí….Používáš i nějaké krémy k tomu????