redy

Vracíte se rádi domů?

Ať jste kdekoliv a máte se jakkoliv, vždycky se dostaví pocit zvláštního stesku.
Po důvěrné známé vůni domova.

děkuji

Nejlepší odpověď
klumprt

Jakpak by ne. Doma je tam, kde trefím na záchod i potmě. A to je k nezaplacení 🙂

Další odpovědi
zjentek

No, a právě kvůli podobnejm pocitům já vlastně raděj ani nevycházím!

annas

Podobnou otázku jsem vložila kdysi v minulosti.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-vy-mate-svuj-domov-jak-byste-jej-definovali

Domov je pro mě tam, kam se vracím z cest, a kde", jak řekl Erasmus Rotterdamský, „mám svoji knihovnu.“

Anebo, jak říkal Jiří Voskovec: „Kam jsem si pověsil klobouk“.

Karel Kryl: „To je místo, kde mám nikoli dům či domovské právo, nýbrž člověky, kteří mě chtějí“.

Mrs.Styles

Určitě ano. Ať už bych byla kdekoliv, klidně i na nejhezčí dovolené v 5* hotelu..vždy se ráda vrátím domů :)

Lamalam

Ano, vracím se domů ráda.

Kepler

Pro mně to má obzvláštní význam, protože naposledy jsem se cítil jako doma, když jsem mohl jako dítě za svou babičkou třeba na celé prázdniny a pak jsem jí byl i pár let vychováván. Bohužel bydlela v hornické kolonii a ta byla brzy celá zlikvidována, krajina zrekultivována a nezbylo vůbec nic, kam bych se mohl ještě vracet. Tak jsem si nový domov vybudoval až na Valašsku, líbí se mi tu, ale pravý domov to není. Vracím se ale rád.

briketka10

Vždy se ráda vracím domů.
Jsem tu nejraději s mým kocourkem
a máme tady spolu klid :)

anonym

No to dá rozum, domov je domov a vždy se rád vracím ke svým pramenům, Redy.
Domov je teplo, to krásné co máme, cítíme se tam dobře a jsme tam šťastní.