dust8

Vracíte se někdy do dětských let v momentech, když jste sami?

Nejlepší odpověď
Drap

V myšlenkách určitě.

Další odpovědi
elkon

Ne, pouze pokud někdo na to téma zavede řeč.

Tabea

Někdy ano.

Ametyst

Docela ráda. Vzpomínám i na své prarodiče, rodiče, na místa, která jsme navštívili a jak se to tam změnilo.

Martinek :)

Ano vracím se do dětských let moc rád. Je to moje slabá chvíle.

led

Vraciam sa tam hlavne v spoločnosti rovnako detinských ľudí, ako som ja.
V súčasnosti sa dosť často predieram tŕnistým krovím na cestách detstva a mladosti v zbierke príbehov z čias dávnominulých a z čias budúcich cestovateľov v čase…

paul1

Vracím se občas, když si probíráme prožité se sourozenci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Elkon, takže TEĎ U OTÁZKY ses vrátil? (; D; D;*

*D; = smějící se smajl s hodně otevřenou mordou, jak dělá HA HA HA. Mladší ročníky nemusí ani postřehnout, že jde o smích.

led

zjentek, nie je to burácajúci smiech?

elkon

Nikam jsem se nevrátil, pouze jsem odpověděl.