salsa verde

Vrací vaše drahá polovička zpět do ledničky prázdné obaly od potravin?

v naději že se nepřijde na to kdo to všecko snědl? 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Ne. Moje drahá polovička je tak pořádná, že by něco takového nikdy neudělal. (A jí tak mizerně, že asi vedle něj zhubnu nebo zajdu hlady.)

Další odpovědi
manon

:)) rozesmálo a připomnělo, že kdysi to snad dělala..Že bych ho převychovala? To přece není možné :)

iceT

Ne,tohle nedělá,a taky myje nádobí od oběda.V některých věcech je o dost pořádnější než já.
No,ale znala jsem kdysi jednu domácnost,kde synové byli líní sežrat jedno poslední pitomé kolečko salámu,než by ho snědli a vyhodili papír.

venkovan

Ano – u některých potravin na které se polovička těší, to rád udělám. Je zajímavé sledovat potom její reakci, když najde prázdnou krabičku od mlsku. A často to potom vede i k vzájemnému dialogu který zpravidla končí tím, že z nějakého koutu lednička tu samou potravinu vydoluji.
A potom zas vedu dialog zas já.
Je to dobré – alespoň si popovídáme.

Lucijej

Moje polovička je v pohodě. Ale jeden z mých bratrů je v tom machr, asi by ho ten jeden pohyb navíc ztrhal.
Třeba vrátí láhev od mléka s jednou kapkou na dně, různé kelímky s minibobečkem čehokoliv a když se ho zeptám, proč to rovnou nevyhodí, tak odvětí: „Vždyť tam ještě trochu je.“ Z toho jsem vždycky vylítávala do nebe.

pizlicka

nevrací,rovnou je tam nechava!ale z lenosti.grrrrrr

anonym

Tak tohle snad je možné jen v domácnostech, kde nejsou manželé.U nás se to nedělá a pokud se bavíme s přáteli, kteří jsou též manželé, tak tam taky ne.Zrovna tak od našich vdaných dcer jsem to neslyšel.Ale spíše jsem to slyšel od spolupracovníků (mladých), kteří žijí spolu jen na psí knížku.