Nikoltyna

Máte zkušenosti s rovnátky? Jsou moje problémy po jejich sundání běžné?

Původní neotázka

Vracení zubů po sundání fixních rovnátek

Asi před 2 týdny mi sundali rovnátka. Měla jsem je asi rok, kvůli pár mezerám a vždycky, když si sundám svůj průhledný nasazovací aparátek, se mi zuby trochu vrací. Mám si je sundávat jen když chci jíst a to taky dělám ale stejně se stihnou pohnout. Takže se chci zeptat, jestli je to ze začátku normální a časem už mi zústanou tam kde mají být nebo je to problém ??

Odpovědi
Drap

Ano, je to uplně normální. Zuby mají tendenci vracet se do původní polohy.