standam

Vrácení řidičského průkazu

souhrný trest zákaz řízení a krácení daně, trest šest let před 17 měsíci podmíněně propuštěn.Mám nárok na vrácení řidičského průkazu

Nejlepší odpověď
sio

Máte zakázáno řídit a krátit daně? 🙂 O vrácení ŘP můžete žádat po uplynutí polovinu zákazu, ten se prodlužuje o dobu pobytu ve VTOS, ta se do zákazu nepočítá. Amnestie na vrácení ŘP nemá vliv. Co se týká podm. propuštění, tam se údajně budou zahlazovat jen testy do jednoho roku (za určitých okolností do dvou let), tedy odsouzení, propuštění na PP, kteří měli trest, který se do současné amnestie vejde. Ten váš ne.
Doplňuji:
tresty, ne testy

Další odpovědi
Drap

Určitě ne