Janicka78

Vraceni penez z reklamace po 30denni lhute?

Reklamovali jsme trampolinu,ze praskl jeden dil. Reklamace byla uznana a asi 25 den napsali, ze nam vrati 40% z ceny a az bude nahradni dil ze nam ho poslou.
Ale nenapsali kdy.
Nemame narok na vraceni cele castky?jestli nahradni dil neprijde do tech 30 dnu?
Diky moc za odpoved

Odpovědi
JájsemRaibek

Na vyřízení reklamace je 30 dní. Jejich návrh je poskytnutí slevy. Pokud s tím nesouhlasíte, tak po 30 dnech můžete odstoupit od smlouvy a požadovat buď bezvadný výrobek nebo vrácení kupní ceny.
V případě, že souhlasíte s poskytnutou slevou a později dodaným náhradním dílem, je vše v pořádku, ale máte pravdu v tom, že pokud neuvedou termín dodání, tak to nemusí být dosti brzo zda-li vůbec.