peterd108

Vrácení penez na Blesk peněženku – poradíte?

Obchodník z alien press me má vrátit cast penez za vadne zboží ale nevím jestli je vrátí protoze jsem platil blesk kartou a tam jde dobíjet min 100kc a musí zaplatit poplatek 25.

Odpovědi
flodur

Jestliže nevíš číslo účtu své Blesk peněženky musíš zatelefonovat na zákaznické číslo /267 197 097/ a operátor ti je řekne a obchodník ti na toto č.ú. peníze pošle.Když budeš volat tak musíš mít u sebe Bezpečnostní kartičku Bleskpeněženky,bude po tobě chtít nekteré iniciály.Každá Blesk peněženka má u České spořitelny svúj účet jako každá platební karta u své banky.