nick23

Koupil jsem si mobil v TS bohemii, a s mobilem nejsem spokojeny a tak bych to rad zase vratil, je to mozne?

Dobry den ,koupil jsem si mobil v TS bohemii, a s mobilem nejsem spokojeny a tak bych to rad zase vratil, je to mozne? Vrati mi zpet penize?
p.s – mobil neni poskozeny, mam jenom naistolavane asi pet aplikaci.(samoz­rejme bych je odinstaloval)
Doplňuji:
Koupil jsem ho v prodejne,prave ze byc my chtel mobil vymenit za jiny

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jsi jej objednal přes net a od vyzvednutí (koupě) mobilu ještě neuplynulo 14 dnů, můžeš jej vrátit bez udání důvodu (v původním stavu) a prodejce ti musí vrátit peníze.
Pokud je to déle a nebo jsi jej rovnou zakoupil v prodejně, můžeš se zkusit s prodejcem domluvit na výměně za jiné zboží, ale o tom, že by ti vrátil hotovost bych pochyboval (není povinen).
Doplňuji:
A Doplnění: Jedině se s prodejcem zkus domluvit – žádnou takovou povinnost prodejce nemá.
Pokud se nedomluvíš, zbude ti leda prodej (bazar, Aukro…) a koupě nového.

Další odpovědi
anonym

Jediné možné vrácení je nákup přes net, kde je lhůta 14 dnů. Pokud jsi jej koupil v kamenném obchodě, máš smůlu.