alexandra

Vrácení lišty

Prosím Vás,pomůže mi někdo vrátit tu lištu zpět.F11 nefunguje,to se mi ještě zmenší.Nemůžu si tady nic najít,musím vždycky vypnout celý internet a znovu zapnout,nemůžu ani zpět,ani nikam. Děkuji
Doplňuji:
Pět otázek před touto,jsem popisovala,že pravým tlačítkem to nejde,to umím.Ale zmizlo i toto.A psala jsem,že mám Mozillu Firefox

Nejlepší odpověď
arygnoc

přeinstalovat prohlížeč.

dobře by bylo, kdyby jste napsala, o jaký prohlížeč jde.
Doplňuji:
zkuste ještě Alt+K – ukončit režim celé obrazovky.

Další odpovědi
hanulka11

zkus nahoře pravým myšítkem dvakrát kliknout máš tam řádek nabídek a panel příkazů a stavový řádek tak na to klikni a vrátí se ti to

udělej skreen apošli ho sem

baghira

Při spuštění firefoxu drž shift, nebo ho spusť s parametrem

firefox -safe-mode

Mělo by se otevřít okno nouzového režimu a v něm zaškrtnout volbu „obnovit původní nástrojové lišty“
Nakonec kliknout na „provést změny a restartovat“

Hykam

A máte v levém horním rohu tlačítko Firefox ?
Pokud ano tak na něj klikněte dále najeďte myší na Možnosti a pak si zatrhněte lišty na které jste zvyklá.

alexandra

Pro Hykam: Když kliknu na Mozilli v levém horním rohu pr.tl.myši tak tam mám jenom Obnovit,minima­lizovat,zavřít.
Už jsem to psala,že vím,že se kliká pravým,ale mi to nejde.

arygnoc

opravuji:

Ctrl+K