nicoll012

Má smysl se vracet po 7 letech ke gymnastice?

Dobrý den, když jsem byla menší – cca od (5) 6 do 10 let jsem dělala moderní gymnastiku. Mezitím jsem často přemýšlela, jestli se vrátit, ale nikdy to nedošlo k bodu, že jsem to znovu zkusila. Chtěla jsem se zeptat, zda je vůbec možné se tam v 17 dostat. Jelikož jsem v tom byla hodně dobrá a byla jsem vybrána i na sóla, tak po tolika letech pořád zvládám přemety, most, provaz, rozštěp a další věci. Já nejspíš čekám, že už ne, ale pořád nevím, co dělat :D.
Děkuji

Odpovědi
Kelt

Tady se neptej a zajdi se zeptat do oddílu. Tam se rozhodnou podle toho, co jim předvedeš. Když tě to bavilo, tak by byla škoda s tím přestat. Ale nebude to lehké a počítej s tím, že to bude trvat nějakou dobu, než si zvykne tělo a než se dostaneš do formy. Hlavně se rozhodni a zajdi tam.

iceT

Zkus, už jen pro dobrý pocit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.